Anasayfa | Biz Kimiz? | S.S.S | Tetkik Hazırlıkları | Anlaşmalı Kurumlar | Neredeyiz?

 

TETKiK HAZIRLIKLARI

 

KONTRASTLI FİLMLER

MAMOGRAFi

DİREKT RÖNTGEN TETKİKLERİ

GİRİŞİMSEL İŞLEMLER(BİYOPSİLER)

ULTRASONOGRAFİ

RENKLİ DOPPLER ULTRASONOGRAFİ;

 

LABARATUAR TETKİKLERİNE GELİRKEN BAZI KAN TETKİKLERİ İÇİN AÇLIK GEREKTİĞİNDEN AÇ OLARAK GELMENİZ YETERLİ OLACAKTIR. BU LİSTEDE YER ALMAYAN TETKİKLERİN HAZIRLIKLARI İÇİN VEYA DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN BİZİ ARAYABİLİR VEYA E-MAİL GÖNDEREREK SORUNUZUN CEVABINI ELEKTRONİK POSTA YOLUYLA ALABİLİRSİNİZ.

 

 

 

 

 

 

 

KONTRASTLI FİLMLER:

KOLON TETKİKİ HAZIRLIĞI;

DEFEKOGRAFİ;

ENTERECLİAZİS YÖNTEMİ İLE İNCE BARSAK TETKİKİ;

ÇİFT KONTRAST -ÖZEFAGUS-MİDE-DUEDONUM GRAFİSİ

İNTRAVENÖZ PYELOGRAFİ(İlaçlı böbrek filmi)

DAKRİOSİSTOGRAFİ;

VENOGRAFİ(FLEBOGRAFİ)

GALAKTOGRAFİ(Meme kanallarının röntgeni)

HİSTEROSALPİNGOGRAFİ (Rahim ve tüplerin röntgeni)

VOİDİNG SİSTOÜRETROGRAFİ VE RETROGRADÜRETROGRAFİ;

(Başa dön)

 

 

 

 

 

 

DİREKT RÖNTGEN TETKİKLERİ ;

AKCİGER GRAFİSİ, OMUZ, DİZ,BOYUN,BEL VE BENZERİ RÖNTGEN GRAFİLERİ ;

DİREK ÜRİNER SİSTEM GRAFİSİ;

 

 

(Başa dön)

 

 

 

 

 

 

ULTRASONOGRAFİ

TÜM BATIN ULTRASONOGRAFİSİ- ÜST BATIN ULTRASONOGRAFİSİ- ALT BATIN ULTRASONOGRAFİSİ;

FOLLİKÜL TAKİBİ(OVULASYON TAKİBİ) ;

KALÇA ULTRASONOGRAFİSİ;

MEME ULTRASONOGRAFİSİ;

SKROTAL ULTRASONOGRAFİ;

OBSTETRİK(GEBELİK) ULTRASONOGRAFİSİ;

KRANİAL ULTRASONOGRAFİ;

TİROİD (GUATR) ULTRASONOGRAFİSİ;

ÜRİNER SİSTEM ULTRASONOĞRAFİSİ(Böbrek ve idrar yolları sonografisi);

MESANE VE PROSTAT ULTRASONOGRAFİSİ;

TRANSVAJİNAL YOLLA PELVİK VEYA TRANSREKTAL YOLLA PROSTAT ULTRASONOGRAFİLERİNDE;

(Başa dön)

 

 

 

 

 

 

 

RENKLİ DOPPLER ULTRASONOGRAFİ;

KAROTİS-VERTEBRAL ARTER RENKLİ DOPPLERULTRASONOGRAFİSİ;

SKROTAL DOPPLER(VARİKOSEL DOPPLER)

VENÖZ SİSTEM RENKLİ DOPPLER ULTRASONOGRAFİSİ;

ARTERİEL SİSTEM RENKLİ DOPPLER ULTRASONOGRAFİSİ;

PORTAL SİSTEM RENKLİ DOPPLER ULTRASONOGRAFİSİ;

RENAL ARTER RANKLİ DOPPLER ULTRASONOGRAFİ TETKİKİ;

SMA RENKLİ DOPPLER ULTRASONOGRAFİSİ;

OBSTETRİK (GEBELİK) RENKLİ DOPPLER ULTRASONOGRAFİSİ;

ABDOMİNAL AORTA RENKLİ DOPPLER ULTRASONOGRAFİSİ;

TROİD RENKLİ DOPPLER ULTRASONOGRAFİSİ;

MEME RENKLİ DOPPLER ULTRASONOGRAFİSİ;

PELVİK RENKLİ DOPPLER ULTRASONOGRAFİ;

PENİL RENKLİ DOPPLER ULTRASONOGRAFİ:

(Başa dön)

LABARATUAR TETKİKLERİNE GELİRKEN BAZI TETKİKLER İÇİN AÇLIK GEREKTİĞİNDEN AÇ OLARAK GELMENİZ YETERLİ OLACAKTIR. BU LİSTEDE YER ALMAYAN TETKİKLERİN HAZIRLIKLARI İÇİN VEYA DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN BİZİ ARAYABİLİR VEYA E-MAİL GÖNDEREREK SORUNUZUN CEVABINI ELEKTRONİK POSTA YOLUYLA ALABİLİRSİNİZ.

 

 

 

KOLON TETKİKİ HAZIRLIĞI;

Kolon tetkikinin acil olmayan durumlarda hazırlığı 2 –3 gün sürer. Kolon hazırlığında temel amaç kalın barsakları mümkün olduğunca boşaltmak ve rektal yolla verilen kontrast maddenin kalın barsak duvarını sıvamasını sağlamaktır. Bu amaç ile hazırlık süresince posa bırakmayan gıdalar ve bol sıvı gıda alınmalıdır. Ayrıca barsak içeriğini boşaltmak amacı ile laksatif madde kullanılmalıdır. Eğer bilinen bir kontrendikasyon yoksa bizim önerimiz “Fleet Phosfo Soda - 45ml “ dir. Erişkin bir kişi için önerdiğimiz doz bir gün öncesinden başlayarak akşam 18:00' de 45ml' dir.İlaçtan sonra 23:00' a kadar bol miktarda sıvı gıda, meyvesuyu ve su içilmelidir.Daha küçük çocuklar ve bilinen kronik hastalığı olan kişiler için kullanılacak ilaç – doz ve acil durumlarda hızlı hazırlama prosedürleri açısından için bizi arayabilir veya E-mail göndererek sorunuzun cevabını elektronik posta yoluyla alabilirsiniz. (Başa dön)

 

DEFEKOGRAFİ;

Bu tetkik için herhangi bir ön hazırlığa gerek yoktur. Daha detaylı bilgi için bizi arayabilir veya E-mail göndererek sorunuzun cevabını elektronik posta yoluyla alabilirsiniz.(Başa dön)

 

ENTERECLİAZİS YÖNTEMİ İLE İNCE BARSAK TETKİKİ;

Enterocliazis yöntemi ile ince barsak tetkikine hazırlık için; acil durumlar ve obstrüksiyon gibi bir kontrendikasyon yoksa bizim önerimiz “Fleet Phosfo Soda - 45ml “ dir. Erişkin bir kişi için önerdiğimiz doz bir gün öncesinden başlayarak akşam 18:00' de 45ml' dir.İlaçtan sonra 23:00' a kadar bol miktarda sıvı gıda, meyvesuyu ve su içilmelidir Bundan amaç barsak içeriğini boşaltmak ve tetkik sırasında verilecek kontrast ve metil selüloz eriyiği için yer açmaktır. İkinci bir amacıda mümkün olduğunca pasajı hızlandırmaktır. Yukarıda verilen ilaç ve doz erişkin hastalar içindir. Daha küçük çocuklar ve bilinen kronik hastalığı olan kişiler için kullanılacak ilaç – doz ve acil durumlarda hızlı hazırlama prosedürleri açısından bizi arayabilir veyaE-mail göndererek sorunuzun cevabını elektronik posta yoluyla alabilirsiniz.(Başa dön)

 

ÇİFT KONTRAST –ÖZEFAGUS-MİDE-DUEDONUM GRAFİSİ (Yemek borusu-mide-on iki parmak barsağı röntgeni)

Bu tetkik için açlık dışında hiçbir ön hazırlığa gerek yoktur. Yaklaşık 8 saatlik bir açlık süresi yeterlidir. Tercihan tetkik sabah aç olarak yapılmalıdır. Ancak öğlen sonu yapılması gereken durumlarda en az 6 saat açlık gereklidir.Bu durumda sabah hafif bir kahvaltı yapıp daha sonra aç kalınmalıdır. Bu açlık döneminde mide sekresyonunu artırmamak için sigara özellikle içilmemeli ayrıca son yemekte mümkün olduğunca süt alınmamalıdır. Acil durumlarda hızlı hazırlama prosedürleri açısından için bizi arayabilir veya E-mail göndererek sorunuzun cevabını elektronik posta yoluyla alabilirsiniz. (Başa dön)

 

İNTRAVENÖZ PYELOGRAFİ(İlaçlı böbrek filmi)

Bu tetkikin yapılabilmesi için bir gün önceden barsak temizliği yapmak ve gaz yapıcı şeyler yememek gerekmektedir. Barsak temizliği için bir gün önceden sabah akşam ikişer kaşık Magnezie calcine almak gerekmektedir. Bu tetkikte verilen ilacın allerjik etkisi nedeni ile bilinen bir allerjiniz varsa mutlaka bizleri uyarınız. Daha detaylı bilgi için bizi arayabilir veya E-mail göndererek sorunuzun cevabını elektronik posta yoluyla alabilirsiniz.(Başa dön)

 

DAKRİOSİSTOGRAFİ;

Bu tetkik için herhangi bir ön hazırlığa gerek yoktur. Daha detaylı bilgi için bizi arayabilir veya E-mail göndererek sorunuzun cevabını elektronik posta yoluyla alabilirsiniz.(Başa dön)

 

VENOGRAFİ(FLEBOGRAFİ)

Bu tetkik için herhangi bir ön hazırlığa gerek yoktur.Daha detaylı bilgi için bizi arayabilir veya E-mail göndererek sorunuzun cevabını elektronik posta yoluyla alabilirsiniz.(Başa dön)

 

GALAKTOGRAFİ(Meme kanallarının röntgeni)

Meme başından akıntı olan durumlarda yapılan bir tetkiktir. Bu tetkikin yapılabilmesi için (akıntı olan kanalı bulup kateterize edebilmek için) meme başından aktif akıntı olması gereklidir. Ancak memedeki hassasiyet ve ödem açısından mamografideki gibi adetin ilk on günü içinde yapılmalıdır. Bu tetkikin hazırlığı yoktur. Daha detaylı bilgi için bizi arayabilir veya E-mail göndererek sorunuzun cevabını elektronik posta yoluyla alabilirsiniz. (Başa dön)

 

HİSTEROSALPİNGOGRAFİ (Rahim ve tüplerin röntgeni)

Bu tetkikin bir hazırlığı yoktur. Ancak adet döneminin ilk on günü içinde yapılması ovulasyon dönemi açısında uygundur. Daha detaylı bilgi için bizi arayabilir veya E-mail göndererek sorunuzun cevabını elektronik posta yoluyla alabilirsiniz.(Başa dön)

 

VOİDİNG SİSTOÜRETROGRAFİ VE RETROGRADÜRETROGRAFİ;

Bu tetkik için herhangi bir ön hazırlığa gerek yoktur. Daha detaylı bilgi için bizi arayabilir veya E-mail göndererek sorunuzun cevabını elektronik posta yoluyla alabilirsiniz.(Başa dön)

 

 

MAMOGRAFİ

 

Mamografi tetkiki için her hangi bir ön hazırlık gerekmemektedir. Ancak meme dokusu hormana duyarlı olduğundan ödemin ve hassasiyetin en az olduğu adetin ilk on günü içinde yaptırılması tercih edilmelidir. Ayrıca tetkik sırasında belden yukarısının çıplak olması gerektiğinden tercihan iki parçalı bir kıyafet giyilmelidir. Daha detaylı bilgi için bizi arayabilir veya E-mail göndererek sorunuzun cevabını elektronik posta yoluyla alabilirsiniz.

 

 

(Başa dön)

 

 

DİREKT RÖNTGEN TETKİKLERİ ;

 

AKCİGER GRAFİSİ, OMUZ, DİZ, BOYUN, BEL VE BENZERİ RÖNTGEN GRAFİLERİ

Yukarda yazılı olan ve yazılı olmayan tüm direk röntgen filmleri için herhangi bir ön hazırlığa gerek yoktur. Ancak röntgeni çekilecek bölgede kalın giyecek ve metal düğme-aksesuar benzeri şeyler bulunmamalıdır. Bu nedenle kıyafet seçiminde bu göz önünde bulundurulmalıdır. Daha detaylı bilgi için bizi arayabilir veya E-mail göndererek sorunuzun cevabını elektronik posta yoluyla alabilirsiniz.(Başa dön)

 

DİREK ÜRİNER SİSTEM GRAFİSİ;

Acil bir durum söz konusu değilse bir gün önceden barsak temizliği yapılamlı ve aç olunmalıdır. Barsak temizliği için Magnezie-Calcine ‘ den akşam iki çorba kaşığı içilmelidir. Daha detaylı bilgi için bizi arayabilir veya E-mail göndererek sorunuzun cevabını elektronik posta yoluyla alabilirsiniz.(Başa dön)

 

 

GİRİŞİMSEL İŞLEMLER(BİYOPSİLER)

Prostat biyopsilerinden iki gün önce ağızdan proflaktik antibiyotik alınmalıdır. Bunun dışında biyopsilerde hiçbir ön hazırlığa gerek yoktur. Daha detaylı bilgi için bizi arayabilir veya E-mail göndererek sorunuzun cevabını elektronik posta yoluyla alabilirsiniz.(Başa dön)

 

ULTRASONOGRAFİ

 

TÜM BATIN ULTRASONOGRAFİSİ- ÜST BATIN ULTRASONOGRAFİSİ- ALT BATIN ULTRASONOGRAFİSİ;

Karaciğer ve safra yollarının incelenmesi için safra kesesinin dolu olması ,bu nedenle hastanın aç olması gerekmektedir. Rahim,yumurtalıklar, prostat ve mesane gibi alt batın sonografisi (pelvik ultrasonografi, jinekolojik ultrasonografi) gerektiren durumlarda idrara sıkışık olunmalı ve tetkik sırasında mesane dolu bulunmalıdır. Sadece alt batın tetkiki istenen durumlarda açlığa gerek yoktur. Ancak üst batın veya tüm batın tetkiki istenen durumlarda açlık gerekmektedir. Tüm batın tetkiki için hem aç olmalı hem de idrara sıkışık olmalıdır. Bu nedenle tüm batın tetkiki tercihan sabah idrarını yapmadan aç olarak yapılmalıdır. Ancak sadece su içerek idrara sıkışık olarak gelindiğinde de safra kesesi boşalmayacağından tüm batın tetkiki yapılabilir. Yani tüm batın tetkiki için istenilen açlıktır, gerekli olursa su içilebilir. Daha detaylı bilgi için bizi arayabilir veya E-mail göndererek sorunuzun cevabını elektronik posta yoluyla alabilirsiniz.(Başa dön)

 

FOLLİKÜL TAKİBİ(OVULASYON TAKİBİ) ;

Bu tetkik için herhangi bir ön hazırlığa gerek yoktur. Daha detaylı bilgi için bizi arayabilir veya E-mail göndererek sorunuzun cevabını elektronik posta yoluyla alabilirsiniz.(Başa dön)

 

KALÇA ULTRASONOGRAFİSİ;

Bu tetkik için herhangi bir ön hazırlığa gerek yoktur. Daha detaylı bilgi için bizi arayabilir veya E-mail göndererek sorunuzun cevabını elektronik posta yoluyla alabilirsiniz.(Başa dön)

 

MEME ULTRASONOGRAFİSİ;

Bu tetkik için herhangi bir ön hazırlığa gerek yoktur. Daha detaylı bilgi için bizi arayabilir veya E-mail göndererek sorunuzun cevabını elektronik posta yoluyla alabilirsiniz.(Başa dön)

 

SKROTAL ULTRASONOGRAFİ;

Bu tetkik için herhangi bir ön hazırlığa gerek yoktur. Daha detaylı bilgi için bizi arayabilir veya E-mail göndererek sorunuzun cevabını elektronik posta yoluyla alabilirsiniz.(Başa dön)

 

OBSTETRİK(GEBELİK) ULTRASONOGRAFİSİ;

Bu tetkik için herhangi bir ön hazırlığa gerek yoktur. Daha detaylı bilgi için bizi arayabilir veya E-mail göndererek sorunuzun cevabını elektronik posta yoluyla alabilirsiniz.(Başa dön)

 

KRANİAL ULTRASONOGRAFİ;

Bu tetkik için herhangi bir ön hazırlığa gerek yoktur. Daha detaylı bilgi için bizi arayabilir veya E-mail göndererek sorunuzun cevabını elektronik posta yoluyla alabilirsiniz.(Başa dön)

 

TİROİD (GUATR) ULTRASONOGRAFİSİ; Bu tetkik için herhangi bir ön hazırlığa gerek yoktur. Daha detaylı bilgi için bizi arayabilir veya E-mail göndererek sorunuzun cevabını elektronik posta yoluyla alabilirsiniz.(Başa dön)

 

ÜRİNER SİSTEM ULTRASONOĞRAFİSİ(Böbrek ve idrar yolları sonografisi);

İdrara sıkışık olunmalı ve tetkik sırasında mesane dolu bulunmalıdır. Sadece üriner sitem tetkiki istenen durumlarda açlığa gerek yoktur. Daha detaylı bilgi için bizi arayabilir veya E-mail göndererek sorunuzun cevabını elektronik posta yoluyla alabilirsiniz.(Başa dön)

 

MESANE VE PROSTAT ULTRASONOGRAFİSİ;

Rahim,yumurtalıklar, prostat ve mesane gibi alt batın sonografisi (pelvik ultrasonografi, jinekolojik ultrasonografi) gerektiren durumlarda idrara sıkışık olunmalı ve tetkik sırasında mesane dolu bulunmalıdır. Sadece alt batın tetkiki istenen durumlarda açlığa gerek yoktur. Daha detaylı bilgi için bizi arayabilir veya E-mail l göndererek sorunuzun cevabını elektronik posta yoluyla alabilirsiniz. (Başa dön)

 

TRANSVAJİNAL YOLLA PELVİK VEYA TRANSREKTAL YOLLA PROSTAT ULTRASONOGRAFİLERİNDE;

Bu tetkikler için her hangi bir ön hazırlık gerekmemektedir. Ancak transrektal prostat ultrasonografisi yaptırmadan önce eğer PSA tetkiki istenmişse; yapılan işlem kan tahlili sonucunu etkileyeceğinden transrektal ultrasonografiden önce kan verilmelidir.(Başa dön)

 

RENKLİ DOPPLER ULTRASONOGRAFİ;

 

KAROTİS-VERTEBRAL ARTER RENKLİ DOPPLERULTRASONOGRAFİSİ;

Bu tetkik için herhangi bir ön hazırlığa gerek yoktur.Daha detaylı bilgi için bizi arayabilir veya E-mail göndererek sorunuzun cevabını elektronik posta yoluyla alabilirsiniz.(Başa dön)

 

SKROTAL DOPPLER(VARİKOSEL DOPPLER)

Bu tetkik için herhangi bir ön hazırlığa gerek yoktur. Daha detaylı bilgi için bizi arayabilir veya E-mail göndererek sorunuzun cevabını elektronik posta yoluyla alabilirsiniz.(Başa dön)

 

VENÖZ SİSTEM RENKLİ DOPPLER ULTRASONOGRAFİSİ;

Bu tetkik için herhangi bir ön hazırlığa gerek yoktur. Daha detaylı bilgi için bizi arayabilir veya E-mail göndererek sorunuzun cevabını elektronik posta yoluyla alabilirsiniz.(Başa dön)

 

ARTERİEL SİSTEM RENKLİ DOPPLER ULTRASONOGRAFİSİ;

Bu tetkik için herhangi bir ön hazırlığa gerek yoktur. Daha detaylı bilgi için bizi arayabilir veya E-mail göndererek sorunuzun cevabını elektronik posta yoluyla alabilirsiniz.(Başa dön)

 

PORTAL SİSTEM RENKLİ DOPPLER ULTRASONOGRAFİSİ;

Bu tetkik için 4-8 saat açlık gerekmektedir. Daha detaylı bilgi için bizi arayabilir veya E-mail göndererek sorunuzun cevabını elektronik posta yoluyla alabilirsiniz.(Başa dön)

 

RENAL ARTER RANKLİ DOPPLER ULTRASONOGRAFİ TETKİKİ;

Acil bir durum söz konusu değilse bir gün önceden barsak temizliği yapılamlı ve aç olunmalıdır. Barsak temizliği için Magnezie-Calcine ‘ den akşam iki çorba kaşığı içilmelidir. Bazı özel durumlarda gaz gidereci tedavide verilmektedir. Daha detaylı bilgi için bizi arayabilir veya E-mail göndererek sorunuzun cevabını elektronik posta yoluyla alabilirsiniz.(Başa dön)

 

SMA RENKLİ DOPPLER ULTRASONOGRAFİSİ;

Acil bir durum söz konusu değilse aç olunmalıdır. Daha detaylı bilgi için bizi arayabilir veya E-mail göndererek sorunuzun cevabını elektronik posta yoluyla alabilirsiniz.

(Başa dön)

 

OBSTETRİK (GEBELİK) RENKLİ DOPPLER ULTRASONOGRAFİSİ;

Bu tetkik için herhangi bir ön hazırlığa gerek yoktur. Daha detaylı bilgi için bizi arayabilir veya E-mail göndererek sorunuzun cevabını elektronik posta yoluyla alabilirsiniz.(Başa dön)

 

ABDOMİNAL AORTA RENKLİ DOPPLER ULTRASONOGRAFİSİ;

Bu tetkik için herhangi bir ön hazırlığa gerek yoktur. . Daha detaylı bilgi için bizi arayabilir veya E-mail göndererek sorunuzun cevabını elektronik posta yoluyla alabilirsiniz.(Başa dön)

 

TROİD RENKLİ DOPPLER ULTRASONOGRAFİSİ;

Bu tetkik için herhangi bir ön hazırlığa gerek yoktur. . Daha detaylı bilgi için bizi arayabilir veya E-mail göndererek sorunuzun cevabını elektronik posta yoluyla alabilirsiniz. (Başa dön)

 

MEME RENKLİ DOPPLER ULTRASONOGRAFİSİ;

Bu tetkik için herhangi bir ön hazırlığa gerek yoktur. Daha detaylı bilgi için bizi arayabilir veya E-mail göndererek sorunuzun cevabını elektronik posta yoluyla alabilirsiniz. (Başa dön)

 

PELVİK RENKLİ DOPPLER ULTRASONOGRAFİ;

Bu tetkik için herhangi bir ön hazırlığa gerek yoktur. Daha detaylı bilgi için bizi arayabilir veya E-mail göndererek sorunuzun cevabını elektronik posta yoluyla alabilirsiniz.(Başa dön)

 

PENİL RENKLİ DOPPLER ULTRASONOGRAFİ:

Bu tetkik için herhangi bir ön hazırlığa gerek yoktur. Daha detaylı bilgi için bizi arayabilir veya E-mail göndererek sorunuzun cevabını elektronik posta yoluyla alabilirsiniz.(Başa dön)

viagra pfizer viagra pour homme acheter cialis kamagra prix viagra pas cher cialis 20mg levitra 20 levitra sans ordonnance viagra sans ordonnance prix cialis cialis generique kamagra gel viagra prix
kamagra bivirkninger cialis online danmark cialis rezeptfrei levitra dosierung viagra online kaufen levitra erfahrungsberichte kamagra oral jelly bestellen deutschland kamagra 100mg preis cialis patent cialis erfahrungen viagra en ligne cialis effet secondaire levitra en ligne kamagra gel pas cher levitra avis cialis 20mg pas cher cialis ou viagra kamagra 100mg pour femme in nederland hvor kjøpe generisk cialis på nett i Norge
kamagra online uk levitra online uk buy cialis london cialis pills for sale uk viagra tablets uk viagra for sale uk buy kamagra uk cialis rezeptfrei levitra dosierung viagra online kaufen levitra erfahrungsberichte kamagra oral jelly bestellen deutschland kamagra 100mg preis cialis patent cialis erfahrungen polos baratos polos ralph lauren polos lacoste polos ralph lauren outlet polos hombre polos lacoste baratos in nederland hvor kjøpe generisk cialis på nett i Norge
kamagra bestellen viagra bestellen viagra cialis 20 mg cialis generico acquisto viagra kamagra prezzo viagra generico köpa viagra kamagra gel kamagra oral jelly cialis generika levitra generico comprar cialis cialis generico kamagra 100 viagra sin receta levitra generika kamagra gel levitra kopen